Portofoliu !

  • Am construit websiteuri pentru institutii publice

Cateva exemple:

- Primaria Orasului Harsova: www.primaria-harsova.ro

- Primaria Comunei Agigea: www.primaria-agigea.ro

- Primaria Comunei Cumpana: www.primaria-cumpana.ro

- Primaria Orasului Baneasa: www.primaria-baneasa.ro

- Primaria Comunei Mircea Voda: www.primaria-mirceavoda.ro

- Primaria Comunei Silistea: www.primaria-silistea.ro

- Primaria Comunei Pecineaga: www.primaria-pecineaga.ro

- Primaria Comunei Tuzla: www.primaria-tuzla.ro

  • Am construit websiteuri pentru regii autonome

Cateva exemple:

- RADET Constanta: www.radet-constanta.ro

- RAEDPP Constanta: www.raedpp-constanta.ro

  • Am construit websiteuri pentru diverse asociatii

Cateva exemple:

- Asociatia Oraselor din Romania: www.aor.ro

- Asociatia pentru un viitor activ: www.viitoractiv.ro 

- Asociatia Sweet Land: www.sweetland.ro

- Antidrog Romania: www.antidrogromania.ro

  • Am construit websiteuri pentru Programe Europene

Cateva exemple:

- Asociatia FLAG: www.flagsud.ro

- Excelenta in sectorul public: www.excellence-bsb.eu 

  • Am construit websiteuri pentru diverse societati comerciale

Cateva exemple:

- Watt Unit: www.wattunit.com

- OptiEni: www.optieni.ro

- Tehnicolor Motors: www.tehnicolormotors.ro

- Anaconda Prod Construct: www.statie-itp-constanta.ro

- Signalistica Rutiera: www.signalisticarutiera.ro

- Tahografe Constanta: www.tahograf-constanta.ro

- Ferro Brand: www.ferrobrand.ro

- Fiber Brand: www.fiberbrand.ro

- Clever Consulting: www.evaluare-imobiliara-constanta.ro

- Total Defender: www.paza-constanta.ro