Portofoliu !

  • Am construit websiteuri pentru institutii publice

Cateva exemple:

- Primaria Comunei Agigea: www.primaria-agigea.ro

- Primaria Comunei Cumpana: www.primaria-cumpana.ro

- Primaria Comunei Mircea Voda: www.primaria-mirceavoda.ro

- Primaria Comunei Silistea: www.primaria-silistea.ro

- Primaria Comunei Pecineaga: www.primaria-pecineaga.ro

- Primaria Comunei Crucea: www.primaria-crucea.ro

  • Am construit websiteuri pentru regii autonome

Cateva exemple:

- RADET Constanta: www.radet-constanta.ro

- Confort Urban Constanta: www.conforturban-ct.ro

  • Am construit websiteuri pentru diverse asociatii

Cateva exemple:

- Asociatia Oraselor din Romania: www.aor.ro

- Asociatia Comunelor din Romania: www.acor-constanta.ro

- Interact Cetatea Tomis: www.interact-cetateatomis.ro 

- Asociatia Sweet Land: www.sweetland.ro

- Antidrog Romania: www.antidrogromania.ro

  • Am construit websiteuri pentru Programe Europene

Cateva exemple:

- Asociatia FLAG: www.flagsud.ro

- Excelenta in sectorul public: www.excellence-bsb.eu 

  • Am construit websiteuri pentru diverse societati comerciale

Cateva exemple:

- Watt Unit: www.wattunit.com

- 3D Advanced Energy: www.3denergy.ro

- OptiEni: www.optieni.ro

- Cabinet Chirurgie Ama Med SRL: www.chirurgie-medgidia.ro

- Cabinet Avocatura: www.avocat-constanta.ro

- Anaconda Prod Construct: www.statie-itp-constanta.ro

- Signalistica Rutiera: www.signalisticarutiera.ro

- Tahografe Constanta: www.tahograf-constanta.ro

- Ferro Brand: www.ferrobrand.ro

- Fiber Brand: www.fiberbrand.ro

- Clever Consulting: www.evaluare-imobiliara-constanta.ro

- Total Defender: www.paza-constanta.ro